Czas i koszty dostawy

 

Nasi przewoźnicy:

 

 

Czas realizacji zamówienia: 
W opisie każdego produktu, widoczny jest czas realizacji zamówienia. Wiele produktów z naszej oferty, jest realizowanych na indywidualne zamówienie. Stąd podajemy czasy realizacji (w roboczo dniach) w opisie każdego produktu.
Wystawiamy FV VAT.

 

Czas dostawy:

  • Poczta Polska List            2-3 dni robocze
  • Kurier Polska                  1-2 dni robocze
  • Paczkomaty InPost          1-2 dni robocze 
  • Kurier InPost                  2-3 dni robocze
  • DPD                               1 dzień roboczy
  • DHL                               1 dzień roboczy
  • MINKO STANDARD          1-2 dni robocze (bez wniesienia i montażu mebla)
  • MINKO GOLD                  2 tygodnie (obejmuje wniesienie oraz montaż mebla)

 

 

Dostawa dedykowana dla mebli MINKO:

Meble MINKO dostarczane są do Państwa w dwóch wariantach:

1. STANDARD 0,00 zł - czas dostawy wynosi ok. 24-48h w godzinach 8:00-16:00, obejmujący dostawę mebla za/do progu lokalu. Niektóre firmy kurierskie odmawiają dostarczenia mebla pod drzwi, jeżeli w budynku nie ma windy. Ten wariant wymaga samodzielnego wniesienia mebla, montażu oraz ustawienia w docelowym miejscu. 

* Dostawa za próg lokalu - obejmuje małe meble takie jak biurka, konsole, toaletki, szafki i stoliczki nocne. Waga mebli 10 - 35 kg.

* Dostawa do progu lokalu - obejmuje większe meble zazwyczaj dostarczone złożone w całości (półki relingi zapakowane są osobno do samodzielnego montażu). Łóżka dostarczone są w elementach do samodzielnego montażu. Waga mebli 40 - 100 kg.


2. MINKO GOLD 349,00 zł
- czas dostawy wynosi ok. 14 dni i obejmuje dostawę, wniesienie, montaż, ustawienie mebla w docelowym miejscu, zabranie i zutylizowanie opakowania. Dostawa jest realizowana bezpośrednio przez transport własny firmy MINKO, która dowozi meble na terenie całej POLSKI. Kursy kurierów MINKO, wyznaczane są na bieżąco oraz optymalizowane pod kątem docelowych miejsc dostaw produktów. Dlatego czas dostawy jest wydłużony ale w pełni kompleksowy oraz komfortowy dla Państwa wygody.

Pakiet gwarantuje wniesienie mebla za drzwi gdy rozkład lokalu na to pozwala (wysokie piętro, brak windy, kręcone schody, wąskie/niskie drzwi). O trudnościach jakie może napotkać dostawca, bardzo prosimy poinformować w trakcie składania zamówienia!

 

 

 
 
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl