O mnie

                    

 

Cześć!

Mam na imię Marta! Jestem mamą Hanki, mojej małej inspiracji oraz żoną fajnego faceta, z którym się wspieramy i rozumiemy. Lubię kawę w dużym kubku, ciepłe skarpety, pływanie w jeziorach. Jeździectwo jest ze mną od dzieciństwa i rozkochuje w nim Córkę. Uwielbiam zapach siana, konsystencję błota i noszenie oficerek. Od lipca 2021r. jestem także właścicielką Haniwood. 

Czy wiesz, że cały koncept mojej firmy wyszedł mi naturalnie, gdyż zrodził się z potrzeby zmiany jakości i stylu życia?

 

Postawiłam na sklep, w którym dokonasz świadomych i odpowiedzialnych zakupów, nie tylko dla siebie, także dla środowiska. Dlatego zrzeszam polskich producentów oferujących nietuzinkowe wyposażenie dziecięcych pokoi. Polscy rękodzielnicy tworzący z pasją i wybierający naturalne surowce.

 


 

Każdego dnia
Moja firma funkcjonuje w duchu less waste ♻️ oraz zrównoważonego rozwoju ☯️. Minimalizuję przepływ plastiku oferując naturalne surowce. Do pakowania wykorzystuję używane kartony, by tworzyć wtórny obieg materiału. Stawiam na tekturę, sznurek, szary papier oraz papierową taśmę. Podziękowania za zakupy oraz rachunki wysyłam emailem a zamiast drukować je na papierze. Niektóre informacje, otrzymasz w formie stempli.

Rękodzieło
Stworzyłam personalizowaną miarkę wzrostu z litego drewna. Bazuję na surowcu z tartaku, który nie został wykorzystany, tym samym nie pozostaje, tzw. odpad. Z „niczego” tworzę produkt nietuzinkowy, ponadczasowy, naturalny i bezpieczny. Dlatego moje miarki są niepowtarzalne, jak linie papilarne Dziecka. Drewno to dobra energia, którą warto się otaczać. Każdą deskę traktuję z szacunkiem poddając ją obróbce, która nie niszczy kształtu naturalnej deski, otrzymując tym samym minimalistyczny, naturalny design.


Misja
Mam misję, by dostarczać Wam drodzy Rodzice i Waszym Dzieciom tylko to co najlepsze… zabawki, które zainteresują, zachęcą do zabawy, pobudzą kreatywność oraz wpłyną pozytywnie na ich rozwój, sprawiając przy tym czystą radość. Meble i akcesoria, które są naturalne piękne, niepowtarzalne oraz trwałe. Są inwestycją na lata, a nawet dla pokoleń. Dlatego warto postawić na jakoś a nie ilość.


To wszystko ma podłoże naturalne dla Was i dla naszej Planety.

W Lipcu 2021 wystartował sklep a już we Wrześniu, posadziliśmy pierwsze 20 m2 lasu.
Ale jak to? A tak to!
Część środków ze sprzedaży przeznaczam na organizację Las Na Zawsze. W haniwood każde zamówienie sadzi las!


Działania
Jak napisałam wyżej, sadzimy lasy ale nie tylko drzewa, lecz także krzewy oraz grzybnie, które są niezbędne dla porostu lasu i stworzenia prawdziwego ekosystemu. Drugim obszarem moich działań, jest wsparcie dla pasiek. Dodatkowo raz na kwartał, będę wybierać pasiekę, którą wspomogę finansowo. Środki zostaną przeznaczone na nowe ule, pszczoły czy nasiona kwiatów. Dzięki nim będzie można sadzić łąki kwietne. Celem na przyszłość, jest także ochrona oceanów. 

Wasze zakupy mają realny wpływ na kondycje środowiska. 

 

 

Udanego dnia,
Marta

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl