O nas

Twój dom, jest pełną paletą emocji...

 

Dom, w którym pracujesz, gotujesz, spędzasz czas z rodziną, odpoczywasz. Dom, w którym doświadczasz pełnej palety emocji niech będzie Twoim miejscem, w którym czujesz się bezpiecznie!

Haniwood to przestrzeń, w której znajdziesz meble tworzone przez polskie manufaktury. Tu czas realizacji = wykonanie mebla specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoim zamówieniem.

Stawiamy na jakość, nie ilość! 

 

 

Cześć, poznaj nas

Haniwood jest rodzinną firmą na czele której stoją: Hania (nasza młoda dusza), Bartek (wizjoner i strateg) oraz Marta (to ze mną rozmawiasz, tworzę dla Ciebie miarki i ogarniam całą firmę - taki człowiek ośmiornica ze mnie).

 

Jak to się zaczęło?

W lipcu 2021 ruszyliśmy z produkcją minimalistycznych miarek wzrostu dla dzieci. Szybko rozszerzyliśmy asortyment sklepu o dystrybucję kreatywnych zabawek, mebli i akcesoriów dla dzieci wykonanych z naturalnych surowców, najczęściej tworzonych w duchu Montessori.

We Wrześniu 2021 r. nawiązaliśmy współpracę z Organizacją Las Na Zawsze. I tak każdego miesiąca przekazywaliśmy część środków ze sprzedaży, by wspierać sadzenie młodych lasów oraz ochraniać lasy dojrzałe. 

Gdy przyszedł koniec 2022 roku postanowiliśmy, że chcemy zadbać nie tylko o przestrzenie dedykowane dla dzieci ale na piedestał wynieśliśmy dorosłych. Rodziców wrażliwych na design, świadomych siebie i otoczenia. Osób, które doceniają piękno minimalizmu, szukających funkcjonalności i optymalizacji.   

 

Zapraszamy Cię serdecznie!
haniwood

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl