Wspaniała polska firma, której założycielką jest Basia. Mama Józi, żona stomatologa weterynaryjnego, właścicielka pitbulla, która kocha jeść i czuć wiatr we włosach. Po godzinach ucieka do swojego świata The Beejoy, w którym tworzy sensoryczną magię. 

The Beejoy to wyjątkowe miejsce, w którym znajdziesz naturalne pomoce sensoryczne dla dzieci o wyjątkowym kształcie heksagonów. Tworzone są ręcznie przez Basię, dzięki czemu każdy produkt ma kawałek jej serca i zmysłu estetycznego. Cały czas wymyśla coraz to nowsze, oczywiście naturalne wypełnienia. W tym momencie jest ich ponad 20! 

Badania dowodzą, że rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny w dużej mierze uzależniony jest od doznań dotykowych, otrzymanych we wczesnym dzieciństwie. Panele sensoryczne są zatem ogromnym wsparciem zarówno dla dzieci zdrowych, jak i tych z zaburzeniami sensorycznymi i cięższymi (np. zespół Downa, zespół Aspergera, Autyzm, porażenie mózgowe). 

Panele sensoryczne The Beejoy to także świetny pomysł na prezent, dzięki któremu cała rodzina może spędzić radosny czas, zażywając naturalnej stymulacji zmysłu dotyku, wzroku, a nawet węchu! Ale uwaga! Decydując się na zakup, oprócz paneli sensorycznych, które już same w sobie są bombą zmysłów, otrzymujesz PDF z ćwiczeniami i zabawami z wykorzystaniem heksagonów The Beejoy. A gdyby tego było mało, jest jeszcze absolutnie genialna sensoryczna piosenka o heksagonach, dostępna na yt, która sprawi, że czas spędzony na zabawie z heksagonami będzie niezwykle radosny! I co Ty na to? Tyle wartości i możliwości w jednym produkcie? Taki właśnie jest świat The Beejoy!

 

The Beejoy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl