Zdrowy sen dla starszego dziecka 0
Zdrowy sen dla starszego dziecka

Odkryj kluczowe wskazówki dotyczące zdrowego snu dla Twojego dziecka. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, jak stworzyć sprzyjające warunki do spokojnego i regenerującego snu malucha. Zdobądź praktyczne porady dotyczące rutyny snu i zapewnij swojemu dziecku najlepsze warunki do zdrowego rozwoju.

czytaj całość »
Więcej niż zabawka - tablica manipulacyjna 0
Więcej niż zabawka - tablica manipulacyjna

Zabawka, która jednocześnie bawi i uczy - czy można sobie życzyć czegoś lepszego? Niektóre zabawki mogą przynieść naszym maluchom wiele pociechy i frajdy, a przy tym wspierać rozwój ich umiejętności. Przyznajemy, że z tą zabawką szczególnie się lubimy. Sami chętnie przyłączaliśmy się do wspólnej zabawy tablicą manipulacyjną, kiedy korzystała z niej nasza Hania :). Szkoda, że już wyrosła!

czytaj całość »
No to jak jest z tym bujaniem maluchów? 0
No to jak jest z tym bujaniem maluchów?

Nie, dzieci nie "przyzwyczajają" się do bujania i kołysania. Ale tak, musisz do tego podchodzić z rozwagą i głową. Dzieci kochają kołysanie, bujanie i huśtanie - to oczywiste! Daje im to poczucie bezpieczeństwa, wpływa na rozwój zmysłów, wspiera rozwijanie zdolności motorycznych, a także dostarcza radości i relaksu. To niezwykle istotny element w rozwoju dziecka.

czytaj całość »
Przytul się do pufy! 0
Przytul się do pufy!

Zacznijmy od początku. I nie o samym przytulaniu będzie dziś mowa, choć oczywiście jest niezwykle ważne. Przytulanie to przecież dotyk.

czytaj całość »
Kosze Mojżesza - komfort dla maluszka i rodziców 0
Kosze Mojżesza - komfort dla maluszka i rodziców

Kosze Mojżesza dla dzieci mogą stanowić element wyprawki, którą rodzice przygotowują przed narodzinami swojego maluszka. Nic również dziwnego, że chcą wybrać to, co będzie najbardziej odpowiednie i bezpieczne dla noworodka. Jakie zalety przynosi używanie kosza mojżesza?

czytaj całość »
Biurka dla dzieci – od kiedy dziecko powinno mieć własne biurko? 0
Biurka dla dzieci – od kiedy dziecko powinno mieć własne biurko?

Wybierając biurko dla dziecka, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii: powinno być ono nie tylko ładne, ale również wygodne, dopasowane do potrzeb Twojego maluszka, solidne i wytrzymałe. Wszystko to są kwestie oczywiste, o których zapewne jako świadomy rodzic doskonale wiesz :)

czytaj całość »
Dziecięcy pokój – miejsce spełniające kilka funkcji naraz 0
Dziecięcy pokój – miejsce spełniające kilka funkcji naraz

Aby Twój ukochany Maluszek świetnie się rozwijał w poczuciu bezpieczeństwa, tak naprawdę nie potrzebuje niezliczonych ilości hałaśliwych i pstrokatych zabawek, a jedynie Twojej uwagi i własnej przestrzeni, dostosowanej do jego możliwości. Przestrzeni uporządkowanej, w której...

 

czytaj całość »
AKTYWNE DZIECKO W DOMU 0
AKTYWNE DZIECKO W DOMU

Osłabiona równowaga i koordynacja, obniżone napięcie postularne czy zaburzenia sensoryczne – dotykają wiele Dzieci w różnym wieku. Wady kręgosłupa, koślawość kolan czy stóp prowadzą do regularnych i drogich wizyty u fizjoterapeuty (nawet codziennie). Aby im zapobiegać, trzeba ćwiczyć!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl