Tablice manipulacyjne

Wierzę, że zabawki dla Dzieci, to coś więcej niż plastikowe lalki, wątpliwej jakości samochodziki absorbujące tylko uwagę, Malucha przez wyłącznie kilka godzin. Tę ideę pragnę wdrażać w życie. Dlatego dostarczam moim najmłodszym Klientom intrygujące rozwiązania, które pozytywnie wpływają na ich zdolności poznawcze.

W kolekcji sklepu Haniwood znajdziesz zabawki kreatywne, edukacyjne, pobudzające motorykę Dziecka, rozwijające jego wyobraźnię oraz motywujące do działania i tworzenia. Dzięki współpracy z małymi, polskimi firmami oraz markowymi, zagranicznymi producentami oferuję produkty z naturalnych oraz biodegradowalnych surowców. Zabawki są więc nie tylko w pełni bezpieczne dla Dziecka, ale także przyjazne środowisku naturalnemu.

Drewniane klocki, które posłużą latami? Kolorowe figurki w kształcie zwierząt? A może zestaw do pieczenia dla małego kucharza? Dokładam wszelkich starań, aby trafić w każdy dziecięcy gust!Poznaj wyjątkową ofertę sklepu Haniwood

Zabawki edukacyjne
– klocki, puzzle, maty edukacyjne, układanki logiczne, książeczki oraz kostki aktywizujące. Uczą poprzez zabawę. Dzięki nim Dziecko lepiej poznaje świat oraz nabywa zupełnie nowych umiejętności. Szeleszczące maty czy silikonowe piłeczki o różnej teksturze dostarczają wielu bodźców trenujących koncentrację oraz wspierających proces rozwojowy.

Zabawki kreatywne
– auta, drewniane tęcze, domki, zestawy majsterkowicza i kucharza, maty z klockami. Pobudzają kreatywność oraz ciekawość świata. Pozwalają budować, konstruować, odgrywać role czy majsterkować. Pozytywnie wpływają na interakcje społeczne w przyszłości.

Zabawki konstrukcyjne
– gry zręcznościowe, klocki, drewniane tęcze, makiety oraz zestawy 3D. Stanowią znakomity trening dla rozwoju inteligencji, zręczności oraz myślenia przestrzennego

 

Haniwood – stawiam na eko jakość!
Zabawki dostępne w ofercie sklepu Haniwood pochodzą z naturalnych i biodegradowalnych surowców lub z recyklingu. Przyświeca mi idea less waste ️i zrównoważonego rozwoju. Dlatego do pakowania produktów wykorzystuję używane kartony, sznurki oraz szary papier. Zadbaj o czystość planety, na której żyje Twoje Dziecko!
 

Rodzaje zabawek
Oferuję Wam zabawki kreatywne, edukacyjne, rozwojowe, konstrukcyjne, pobudzające motorykę, wyobraźnię. Przede wszystkim bezpieczne dla Dziecka, oraz dla środowiska. 

Nie znajdziecie u mnie, wielu zabawek interaktywnych. Ponieważ stawiam na zabawki, mobilizujące i motywujące Dziecko do działania i kreowania. Niektóre zabawki wymagają zaangażowania Rodzica, który pokaże Dziecku nieograniczone możliwości zabawy. Co ważne - wszystkie dostępne u mnie zabawki i akcesoria, pochodzą z naturalnych surowców, biodegradowalnych lub z recyklingu.


Dla kogo?
Dla Bąbelków, które poznały niedawno promienie słonka. Dla starszych Dzieci, które uczą się siadać i jeść samodzielnie. Oraz dla wielkich Odkrywców, przestawiających dom do góry nogami. A także dla Rodziców, by ułatwić im opiekę nad swoimi Pociechami. 
 

Świadomość konsumenta
Wybierając producentów, skupiam się na jakości zabawek, którymi będą bawić się Wasze Dzieci.  Drugim kryterium jest surowiec, z którego zabawki zostały wykonane oraz jego pochodzenie. Współpracuje z producentami, którzy prowadzą zrównoważony rozwój, dbając o naturalne zasoby naszej Planety.


Kupując w haniwood, sadzisz dodatkowe m2 drzew z LAS NA ZAWSZE.
Kupujmy świadomie i odpowiedzialnie. Z największą troską o nasze Dzieci, ale i Planetę, na której będą żyć kolejne pokolenia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl