Biurko basic z nadstawką Horizontal - Minko

Biurka

Skandynawskie biurko Basic - Minko
Skandynawskie biurko Basic - Minko
Producent: MINKO
Cena: 1 849,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Biurko Basic XXL - Minko
Biurko Basic XXL - Minko
Producent: MINKO
Cena: 2 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
 • nowość
Skandynawskie biurko Vee Slim - Minko
Skandynawskie biurko Vee Slim - Minko
Producent: MINKO
Cena: 1 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
Podkładka na biurko Softy Podkładka na biurko Softy
Producent: MINKO
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
Skandynawskie biurko ladder - Minko
Skandynawskie biurko ladder - Minko
Producent: MINKO
Cena: 1 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
Regał w formie drabinki ladder - Minko
Regał w formie drabinki ladder - Minko
Producent: MINKO
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość

Biurka dla dzieci

Wybór biurka do dziecięcego pokoju to ważna sprawa. Otwiera nowy etap w życiu szkraba, który staje się coraz bardziej samodzielnym przedszkolakiem. Ponieważ biurko dla dzieci jest jednym z najważniejszych mebli, przy którym pociecha spędza dużo czasu, powinno być wyszukane ze szczególną starannością. Najważniejszymi kryteriami są:

 • bezpieczeństwo,
 • wytrzymałość - musi znieść najbardziej szalone pomysły naszych pociech,
 • materiał, z jakiego jest wykonane,
 • dostosowanie do wzrostu Malucha,
 • estetyczny design.

Oczywiście nie zapominajmy też o wygodzie. Jeśli kupimy najpiękniejsze biurko świata, lecz niefunkcjonalne, dziecko może nie zechcieć przy nim spędzać czasu. Tych kilka istotnych szczegółów szczególnie warto wziąć pod uwagę.

 

Biurko dla dzieci a prawidłowa postawa

Choć dzieciaki lubią zabawę na podłodze, to, o ile układanie wieży z klocków, czy budowanie toru wyścigowego dla samochodów najwygodniej jest przygotować właśnie na podłodze, to już twórcze zabawy, takie jak rysowanie, wycinanie, nawlekanie koralików oraz lepienie z plasteliny, powinno odbywać się przy wygodnym biurku. Jest to bardzo ważne ze względu na zapewnienie odpowiedniej postawy dziecka. Prawidłowa postawa ma wpływ nie tylko na zdrowy kręgosłup, ale jest również warunkiem prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka, w tym na naukę poprawnego pisania, wzrok, odpowiednie napięcie mięśni.

 

Idealne biurko dla dzieci — kreatywna przestrzeń do nauki i do zabawy

Najlepiej wybrać takie biurko dla dziecka, aby mogło służyć przez wiele lat. Powinno ono zapewniać praktyczną przestrzeń do zabawy i eksperymentowania, a przy tym właściwą pozycję siedzącą, tworzyć odpowiednie warunki do nauki i rozwijania kreatywności. Najlepiej, jeśli posiada prosty i czysty design, jak na przykład biurko dla dzieci Kids Slim od polskiej firmy Minko, aby nie rozpraszać uwagi dziecka podczas eksplorowania ciekawostek tego świata. Rzecz jasna dobrze, aby biurko było świetnie oświetlone i odpowiednio ustawione w pokoju dziecka. Dzięki temu może ono skupić się na swoich zadaniach i swobodniej rozwijać zainteresowania. Maluch, który ma swoje własne biurko jako miejsce do pracy, jest bardziej zmotywowane do nauki i tworzenia, co pozytywnie wpływa na jego rozwój i samodzielność.

 

Biurko rosnące z Maluchem

Jeśli planujesz zakup biurka na wczesnym etapie rozwoju dziecka i chcesz, aby dobrze służyło mu przez wiele lat, to warto pomyśleć o biurku z możliwością regulowania wysokości. To tak zwane biurka rosnące razem z dzieckiem. Taka funkcja pozwala na dostosowanie mebla do wzrostu dziecka, co zapobiega bólom pleców, ramion oraz zapewnia wygodę podczas użytkowania. Dzięki temu nie musimy kupować dwóch biurek – najpierw dla przedszkolaka, a potem dla ucznia.

 

W naszym sklepie wybieramy producentów, którzy dbają o to, aby ich biurka wykonane były z bezpiecznych, ekologicznych i nietoksycznych materiałów najlepszych dla bezpieczeństwa Twojego dziecka. Znajdziesz biurka dla dzieci, które są specjalnie zaprojektowane dla młodszych odkrywców. Wygodne, funkcjonalne i bezpieczne, dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, aby spełnić potrzeby każdego dziecka i dopasować się do wnętrza jego pokoju. Biurka z regulowanymi kątami i wysokościami, które można dostosować do wzrostu dziecka, a także biurko z nadstawką, czy dodatkowymi półkami, jak i niewielkie, praktyczne Skandynawskie biurko z szufladami vee – Minko dla całej rodziny, które sprawdzi się w trakcie pracy zdalnej. Szuflady pomogą w utrzymaniu porządku i zaoszczędzeniu miejsca, aby zapewnić dziecku odpowiednie warunki do nauki i kreatywnej pracy.

 

Drewniane biurko dla dzieci – przyjazne Maluszkowi i środowisku

Istotne jest również to, z jakich materiałów zostało wykonane biurko dla Twojego dziecka. Drewniane biurka są solidne i trwałe, lecz to nie jedyne ich zalety. Ponieważ zdrowie wszystkich domowników, a także losy środowiska naturalnego nie są nam obojętne, w Haniwood zwracamy szczególną uwagę na to, z jakich surowców wykonane są oferowane przez nas produkty. Bardzo ważne jest, aby otaczające nas przedmioty były zarówno piękne, jak i powstawały z naturalnych materiałów. Kiedy niecałe pół wieku temu do codziennego użytku wszedł plastik, z pochodnych od niego półproduktów zaczęto wykonywać niemalże wszystko – łącznie z panelami podłogowymi i oknami w naszych domach.

 

Dziś, kiedy wzrasta wśród nas świadomość dotycząca szkodliwości zalegającego na wysypiskach świata ton plastikowych odpadów, zaczynają przyświecać nam idee ruchów less i zero waste. Powracamy więc do naturalnych i ekologicznych materiałów — a drewno ma szczególne właściwości. Domowa przestrzeń wypełniona drewnem, pozytywnie wpływa na naszą psychikę, samopoczucie, dobrą energię, a nawet poczucie bezpieczeństwa i relaks.

 

 

W trosce o naszą Planetę, a także przyszłość następnych pokoleń podjęliśmy współpracę z fundacją LAS NA ZAWSZE. Dzięki temu za każdym razem, kiedy robisz zakupy w Haniwood, pomagasz sadzić dodatkowe m² drzew.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl