Stoliki kawowe

Mały drewniany stolik kawowy Loop Mały drewniany stolik kawowy Loop
Producent: Smating
Cena:

799,00 zł

szt.
zobacz więcej
Duży drewniany stolik kawowy Loop Duży drewniany stolik kawowy Loop
Producent: Smating
Cena:

1 399,00 zł

szt.
zobacz więcej
Średni drewniany stolik kawowy Loop Średni drewniany stolik kawowy Loop
Producent: Smating
Cena:

1 299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Szafka nocna Dream Lofta
Szafka nocna Dream Lofta
Producent: MINKO
Cena:

1 399,00 zł

szt.
zobacz więcej

Stoliki kawowe

Postawisz na nich kubek z kawą, odłożysz aktualnie czytaną książkę albo zapalisz ulubione świece. Stolik kawowy pełni kluczową rolę w codziennym życiu - to miejsce, gdzie toczą się rozmowy, rodzą się pomysły, a wieczorem staje się strefą relaksu. Wybierając praktyczny stolik kawowy, dodajesz do swojego salonu przytulność i tworzysz harmonijną przestrzeń, która wręcz kusi do relaksu i spotkań.

Okrągłe stoliki kawowe

Zanim zdecydujesz się na konkretny stolik salonowy, zastanów się, jakie wymiary będą idealne do Twojego salonu czy pokoju dziennego. Na podstawie wielkości Twojego pomieszczenia możesz zdecydować o kształcie stolika kawowego. Okrągłe stoliki kawowe nie posiadają wyróżnionej krawędzi, dlatego są często łatwiejsze do ustawienia w różnych konfiguracjach przestrzeni, co sprawia, że są bardziej elastyczne. Okrągłe drewniane stoliki kawowe doskonale integrują się z przestrzenią, a ich forma pozwala na swobodne przemieszczanie się wokół nich, co staje się istotne zwłaszcza w małych pomieszczeniach. Okrągły stolik kawowy zapewni również bezpieczeństwo (ze względu na brak ostrych krawędzi), zwłaszcza kiedy masz w domu małe dzieci.

Eleganckie stoliki kawowe o industrialnym charakterze

W haniwood postawiliśmy na stoliki kawowe industrialne o różnych rozmiarach:

Aby jak najlepiej dopasować je do swojego pomieszczenia, możesz wybrać nie tylko rozmiar stolików kawowych, ale także ich wysokość oraz wybarwienie drewna. Możesz również połączyć je ze sobą tworząc zestaw stolików kawowych do Twojego salonu. Okrągłe stoliki kawowe doskonale sprawdzają się w różnych aranżacjach salonu. Bez względu na styl pomieszczenia, mogą nadać mu subtelnego uroku. W klasycznych aranżacjach okrągłe stoliki pełnią rolę eleganckiego punktu centralnego, podkreślając tradycyjny charakter pomieszczenia.

Stoliki kawowe drewniane

Drewno od wieków stanowi fundament elegancji i naturalnego piękna. Minimalistyczne stoliki kawowe z drewna to nie tylko meble salonowe. To także połączenie solidności z subtelnym wdziękiem, które sprawia, że pomieszczenie naprawdę nabiera duszy. Korzystając z drewnianych faktur, możesz tworzyć ciepłą, spokojną atmosferę w salonie. Stoliki kawowe do salonu dostępne w haniwood, możesz wybrać w sześciu różnych wybarwieniach - lapacho, koniak, orzech, naturalny, dąb, heban. Wybarwienie naturalnie łączy się z fakturą blatu, co może pomóc Ci w stworzeniu wyrazistej i jednocześnie przyjemnej dla oka aranżacji pokoju dziennego z użyciem stylowego stolika o ciekawym wybarwieniu drewna.

Jak pielęgnować drewniane stoliki kawowe?

Aby stolik kawowy wykonany z drewna służył nam przez lata, warto stosować kilka zasad odnoszących się do pielęgnacji mebli drewnianych:

  • Codzienne czyszczenie - ścieranie kurzu i niewielkich zabrudzeń powinno stać się codzienną praktyką. Używaj delikatnej ściereczki, najlepiej zwilżonej, aby uniknąć zarysowań. Warto zainwestować w ściereczki niepozostawiające włókien, aby uniknąć osadzania się drobnych włókien na powierzchni drewna.

  • Zmienianie kierunku ścierania - podczas czyszczenia stolika do salonu zawsze zmieniaj kierunek ścierania. To prosty sposób na uniknięcie zarysowań, szczególnie na powierzchniach olejowanych.

  • Utrzymywanie suchości - unikaj moczenia drewnianego blatu stolika kawowego do salonu. Drewno jest podatne na wilgoć, co może prowadzić do deformacji. Do wycierania wilgotnej ścierki, którą wcześnie odpowiednio odciśniesz z nadmiaru wody.

  • Regularna aplikacja pielęgnacyjnych olejów - co pewien czas warto zastosować niewielką ilość specjalnego środka do pielęgnacji drewna olejowanego. W przypadku stolików do salonu z drewna olejowanego, marki takie jak np. Osmo, oferują wysokiej jakości oleje do pielęgnacji. Aplikacja oleju odświeży drewno, nada mu głębię koloru i jednocześnie ochroni przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.

  • Ochrona przed gorącymi naczyniami - unikaj umieszczania gorących naczyń bezpośrednio na drewnianym blacie stolika. Używaj podkładek czy podstawek, aby chronić stolik kawowy do salonu przed ewentualnymi przebarwieniami lub odkształceniami spowodowanymi nagłymi zmianami temperatury.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl